1. Mop

    Jaka proffka idzie najlepiej zarobic na Frostwolfie? Herb,mining czy skinning?

  2. skining z samego expa padło dość gratów żeby 6k golda wbic.

  3. herb też dobry, bo kupców na kwiatki zawsze znajdziesz

  4. a ewentualnie na czym mozna jeszcze zarobic? bo myslalem nad herbalismem+inskrypcja albo mining+bs czy moze niezbyt sie to oplaca i lepiej naprzyklad skinning z lw wziac?

  5. Ja na skinningu zarabiałem dosyć sporo, mimo że nie farmiłem godzinami :P Jak znasz odpowiednie miejsce, masz odpowiedni gear i klase(dobre AOE) to w szybki sposób dorobisz się niezłej kasy. Na drugiej postaci z samego miningu(40 min latania +/- ) zebrałem koło 6k golda sprzedając skałki po nieco zaniżonej cenie. Mówię o serwerze Sargeras gdzie ekonomia jest w miarę spoko, jeżeli chodzi o materiały na 90 lvlu. Dodatkowo z LW można było nieźle zarobić na enchantach na spodnie(te które wymagają reputacji w Golden Lotus), teraz nie wiem jak ceny stoją.

  6. ja zarabiam głównie z jc jednak faktem jest, że po crashach dośc intensywnie farmiłam recki więc teraz po prostu czerpie z tego profity. Najwięcej problemów jest z meta gemami, recki na nie mają world drop i to od twojego szczęścia zależy czy jakąś dropniesz czy raczej nie

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •