1. Trader

    Witam mam pytanko jak dziala tu server wotlk i czy jest mozliwosc przeslania postaci na nastepny dodatek szukalem w opcjach ale nie znalazlem nic dla tej czesci o przeslaniu postaci

  2. Witam mam pytanko jak dziala tu server wotlk
    Lordaeron to w tej chwili najlepszy międzynarodowy server x1 WotLK, jest trochę bugów, ale widać, że je systematycznie naprawiją. 46 ms, zero lagów, sporadyczne crashe. Ale 5K online rekompensuje wszelkie niedogodności ;p
    DW/Rag > nie polecam, P2W.
    czy jest mozliwosc przeslania postaci na nastepny dodatek
    Nie ma.

  3. W porównaniu do moltena Warmane jest zdecydowanie mniej P2W, więc i tak idzie ku lepszemu. Na lorda na twoim miejscu wybrałbym się za 2-3 miesiące, jak zniknie część *****ów, która poszła za tłumem szukać innych *****ów. Ustabilizuje się też sytuacja.

  4. A czy jest możliwość przeniesienia postaci z innnego blizzlika na ten realm?

  5. Nie ma i nie będzie.

  6. Lordaeron to w tej chwili najlepszy międzynarodowy server x1 WotLK, jest trochę bugów, ale widać, że je systematycznie naprawiją. 46 ms, zero lagów, sporadyczne crashe. Ale 5K online rekompensuje wszelkie niedogodności ;p
    DW/Rag > nie polecam, P2W.

    Nie ma.
    Sunwell bije na glowe Lordaeron atm.

  7. gimbwell, oh pls...
    populacja im spada na łeb na szyję ostatnio (o czymś to chyba świadczy), aż zrobili serwer "międzynarodowy", ale wiadomo - z Polakami to nawet Polacy nie chcą grać xD
    btw widziałam co na reddicie odjebali, reklama roku
    Edited: October 17, 2015

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •