1. Nowy czy warto ?

    Witam , szukam jakiegokolwiek servera wotlk , natrafiłem na warmane , sunwella ale na nim jakoś online ostatnio spadło. Ale widzę , że tutaj istnieje jakiś serwer Lordaeron bardzo dużo ludzi online , warto tutaj pograć ? Znajdę też jakiś polaków , co jest tak wyjątkowego w tym serwerze ?

  2. co jest tak wyjątkowego w tym serwerze
    Nic.
    Ale jest nowy, raty x1 na wszystko, nie ma vote shopu, dotacje są ograniczone, ceny itemów zawyżone o chyba 700%, co znaczy że szare mirki nie będą już kupować full gearu za coiny.
    Dodatkowo jest anti-cheat, który w miarę działa, gospodarka nie jest jeszcze zrujnowana przez hackerów, jak na pozostałych realmach. Skrypty są jak na razie OK i chociaż ich jakość dupy nie urywa to duża populacja rekompensuje wszelkie niedoróbki :P

    Na Lordzie możesz zacząć spokojnie grać, bo jeszcze nie został owładnięty przez plagę donorów i GSu - wymagania w stylu 5.8K GS i achiv z LK na ICC 10 to norma na Ragu/DW... To też się zacznie na Lordzie prędzej, czy później, ale teraz wszyscy mają w miarę równe szanse.
    PvP nie gram, ale podejrzewam, że też będzie lepsze - bez zdonowanych Wrathfuli i Shadowmourne na każdym kroku.

    Polaków, przynajmniej w Ally, jest sporo - ze 3-4 gildie. Sytuacja się wyklaruje po wyjściu WotLK, wtedy się okaże kto jest w stanie zrobić jakiś progres na Uldu itp., podejrzewam że zostanie jedna porządna gildia i jakieś niedobitki bez progressu ;p


    Edit: jutro wychodzi TBC i serwer może być przez jakiś czas niegrywalny - lagi, DC, itp.. Nawet global się wysypuje przy kilku tysiącach graczy w jednym miejscu xD Polecam się uzbroić w cierpliwość.
    Edited: November 4, 2015

  3. Ja wlasnie przerzucilem sie z sunwella i powiem ze jest zajebiscie. Duzo ludzi online, klimacik i najwazniejsze kazdy zaczyna od poczatku, wiec bedzie szansa porobic jakies inne raidy niz icc i zrobic jakies ciekawe achi. Ogolnie to milo mi sie gra z przyjaciolmi wiec polecam.

  4. Dziękuje wam bardzo za odpowiedź. Zachęciłeś mnie do gry i jednak spróbuję , zastanawiam się nad Shadow Priestem , Czy będzie to jedna z tych odpowiednich klas które gildie z chęcia przyjmą w szeregi ?. Czy grajac Shadow Priestem będę zmuszony też leczyć bo bardzo nie lubię ? Pytam bo mam bardzo małe doświadczenie z wowem ale Paladyna to wiem , że na 100 % nie zrobię.
    Edited: November 4, 2015 Reason: correct for 1 more post

  5. Paladyna nie rób, bo jest ich pełno ;x

    Shadow prejów nie ma aż tak dużo, więc nie powinieneś mieć problemów ze znalezieniem gildii i miejsca na raidach.
    Jeśli już zdecydujesz się na spreja to dobrze jakbyś miał heal OS na takie bossy jak VDW np., ale w normalnych gildiach raczej nikt cię nie będzie na siłę zmuszał do healowania. Powiedz, że masz OS shadow PvP i koniec :P

    BTW, nie zniechęcaj się, bo na początku priesta się dość ciężko leveluje - ciągle nie ma many, ale od 20 lvlu jest już lepiej :D Dobrze jakbyś miał wand na start - SW:P i napierdzielasz z wanda.

  6. Ok dzięki wielkie w takim razie dziś z rana zaczynam :) po stronie alliance. Pozdrawiam

  7. frakcja

    teraz pytanko ode mnie :D Lordaeron - zastanawiam sie pal/rogue/prej mam zamiar grac PVE i nastawiam sie na gre z polska gildia, tylko teraz mam pytanko czy w hordzie jest jakas gildia ktora bylaby chetna zaczac gre wspolnie (dysk mi przyjdzie max jutro wiec od jutra ostre napizdzanie) nie wiem jeszcze jaka klase zrobic a z tego co piszecie to palkow lata od groma, jc ally dla mnie odpada, nigdy nie moge sie do ally przekonac, wiec pier.... gram w hordzie, jakis chetny na wspolna gre i ewentualne podpowiedzi niech sie zglosi bo przez tego mojego zloma (komputer :D ) mialem troche przerwy od tego serwerka ;) bedzie naprawde dobra zabawa :D jc jestem tez chetny w stworzeniu polskiej gildii, napalilem sie na tego wowa jak ksiadz na koperte wiec jc to sie odzywac :D
    Edited: November 5, 2015

  8. po stronie hordy istnieja jakies gildie?

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •