Pozz, imam chara 6,1 gs. Najmanje je sto mogu ga sell je za 276 coina kako sistem kaze na trejdu. Mnogi kazu nece ti se prodati character nema teorije.. kao mnogo je. E sad, meni je glupo da sa tolikim girom da dampujem to u banku ili slicno.
Sta da radim? Jel ce se prodati.. Cujem, lakse se prodaje na Lordaeronu nego na Icecrownu. Ja mog chara sellujem na Icecrown serveru. Ovo je glupost.. ne znam sta da radim. Hvala unapred!
