Cenjeni drugovi i drugarice <3
Hajde da vas lepo zamolim zaista ko strai nekadadasnji igrac WoW-a dok je postao realm koji se se zvao Neltharion, ako ne gresim, da mmi pomogntei kazete prvo kako da votujem i da li uvek postoje ovde na sajtu /serveru da su votuje za ( vote poene)?
naravno za koje bih kupovao Iteme...
I da mi neko objasni kako da namestim igricu, jer nisam jako dugo igrao jos otkad je ugasen neltharion ili mozda nije? sta znam nisam proveravao xD
Pasam dosta toga zaboravio, azelim ponovo daseukucim da igram WoW kao nekad.
Naj lepse hvala svima u napred <3