Velem is megtortent az autoattack problema Cata serveren, WotLK talan nincs jelen. Melee class-oknal nagy DPS kiesest okoz,amugy benne van a molten bugg tracker-ben, remelhetoleg hamarosan kijavitjak, rakerestem a netten es makroval elmeletileg lehet kezelni a dolgot, a lenyeg az, hogy fontosabb skilljeidhez bemakrozod az autoattack commandot is, valahogy igy kene kinezni roguenak:
#showtooltip
/startattack
/cast Sinister Strike
vagy
#showtooltip
/startattack
/cast Mutilate
A makro hasznalhato barmelyik class-nal, ha WotLK serveren vagytok akkor skill/spell Rank-ja is bennt kell legyen a makroba, Cata-ban nem. Remelem segitett!

