1. Gortolhorror's Avatar
    Gortolhorror
    Guest
    Има ли шанс, да ми бъде преместен героя Паладин 74 левел от Катаклизъм в Лич кинг, защото съм пропуснал преместването, а не ми се играе на Ката! Моля помогнете ако може!
    Няма такава опция, вдигай наново. ;)

  2. Здравейте,
    Имам проблем от известно време на сам...когато се опитам да си вляза в ацц-то пиша си username + pass и кликвам ентър и нищо не се случва стои си на conecting и до там...ако изчакам ми пише,че сървъра е down пък той не е ... или ми изписва unable to connect... след известно време се оправя от само себе си .... някой ако знае защо става така да ми сподели моля ! :)
    Някой да се е сблъсквал със същия проблем?

  3. le6ti4ka's Avatar
    le6ti4ka
    Guest
    Значи .. току що иползвах 80 точки за да се Unban след което се логвам гледам си 3те героя и си викам да си пусна някоя песен .. влизам пак във уоу и какво да видя пак съм баннат за 9 дни без изобщо да съм влизал с някой от геройте в реалма .. общо взето си махнах бана за около 1 мин и сега точки няма .. бан пак има другото което е никой ГМ не ми отговаря на съобщенията ..ебати пародията е тоя сървър да си нямаш проблеми , че няма оправия никога дори и с нищо да не си заслужил бан като цяло . Аз лично повече тук няма да играя , успех на всички .

  4. AreYouOkayY's Avatar
    AreYouOkayY
    Guest

    имам проблем помощ

    летях си с лъвът и умрях посрредата на фрозен сеа и до тук добре но като трагна да си зимам тялото и то е под водата и немога да го взема помогнете ми че незнам какво да правя :(:(

  5. Трансфер

    аз имам един въпрос :)
    Дали може от един акаунт героя да отиде в друг акаунт

  6. zeoN96's Avatar
    zeoN96
    Guest
    летях си с лъвът и умрях посрредата на фрозен сеа и до тук добре но като трагна да си зимам тялото и то е под водата и немога да го взема помогнете ми че незнам какво да правя :(:(
    Unstuck от уебсайта.

    аз имам един въпрос :)
    Дали може от един акаунт героя да отиде в друг акаунт
    Не мисля.

  7. Gortolhorror's Avatar
    Gortolhorror
    Guest
    аз имам един въпрос :)
    Дали може от един акаунт героя да отиде в друг акаунт
    По принцип може, защото тази услуга са ми я правили в един малък сървър (който е отдавна закрит), но админа беше много печен и му се занимаваше, не че му отнемаше много време, максимум минута. Сега обаче съм 100% сигурен, че никой от молтен няма да го направи. Ако искаш пиши на админите , но "надежда всяка тука оставете".

  8. ами някаква връзка с някой админ как мога да намеря : )


  9. nicola95's Avatar
    nicola95
    Guest
    porednoto dete tapo -_-
    sorry za spama...prosto imam problem koito ne moga da orpavq a mi trqbvaha 10 posta za da pi6a v glavnite topici no otgovor taka i ne polu4ih. Vuprosa e sledniq sno6ti izlizam ot WoW i dnes ne iska da vleze v Frostwolf moga vuv vseki drug cata realm no ne i v tozi...trih chache, resvah komp, cookies trih, modema resvah i ni6to...nqkoi ako ima predlojenie...da kazva. Blagodarq predvaritelno i sujalqvam za latinicata, na laptopa sum.

  10. Някой пробвал ли е да играе с мобилен интернет, от някой български оператор, в Neltharion?

  11. Gortolhorror's Avatar
    Gortolhorror
    Guest
    sorry za spama...prosto imam problem koito ne moga da orpavq a mi trqbvaha 10 posta za da pi6a v glavnite topici no otgovor taka i ne polu4ih. Vuprosa e sledniq sno6ti izlizam ot WoW i dnes ne iska da vleze v Frostwolf moga vuv vseki drug cata realm no ne i v tozi...trih chache, resvah komp, cookies trih, modema resvah i ni6to...nqkoi ako ima predlojenie...da kazva. Blagodarq predvaritelno i sujalqvam za latinicata, na laptopa sum.
    January 18, 2013
    Frostwolf has been upgraded to a more powerful server with a consistent network- вече работи.

    January 20, 2013
    Sargeras has been taken offline to migrate to a more powerful server with consistent network.

    Ако някои не е разбрал. :D:D:D

  12. nicola95's Avatar
    nicola95
    Guest
    January 18, 2013
    Frostwolf has been upgraded to a more powerful server with a consistent network- вече работи.

    January 20, 2013
    Sargeras has been taken offline to migrate to a more powerful server with consistent network.

    Ако някои не е разбрал. :D:D:D
    razbrah i kvo sq da ne moga da igraq li..nqma da stane..

  13. Някой пробвал ли е да играе с мобилен интернет, от някой български оператор, в neltharion?
    Да, аз обикновено като нямам интернет ползвам мобилния от телефона си- Мтел. Нямам лаг докато не свърши високата скорост, която май е около 512 мб или нещо подобно. После малко лагва, но е поносимо.
    ---------------------------------
    razbrah i kvo sq da ne moga da igraq li..nqma da stane..
    човека ти обяснява, че не си могъл да логнеш, понеже сървъра е бил under update...

  14. Да, аз обикновено като нямам интернет ползвам мобилния от телефона си- Мтел. Нямам лаг докато не свърши високата скорост, която май е около 512 мб или нещо подобно. После малко лагва, но е поносимо.
    ---------------------------------


    човека ти обяснява, че не си могъл да логнеш, понеже сървъра е бил under update...
    Дам, благодаря!След изчерпването на бързите е малко тегаво в големи мелета, или 25 man инстанции.
    Инъче в момента играя с макс 150 мс. :)

First ... 2028293031324080130 ... Last

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •