Da li ce ikada biti HK's Leaderbord-a? Ima za Arenu, i dosta je dobar i detaljan armory, ali zasto nema HK? Pre molten-down-a je bilo i znalo se ko je "Baja" jer dere 0-24 sata po BG-ima jer ima puno killova. Ljudi takodje zele da se takmice i u tome, i voleli bi znati da li su u prvih 100.
+Bonus ideja! Mislim da je sjajna je: Da ima Weekly ili Monthly HK's Leaderboard i prva 3. dobijaju nagrade.
Vise cu reci ako se svidi staff-u ili vama.
Baja? Odkad je imati tonu hkova ikad bio bilo kakav pokazatelj skila? Pa top hk likovi su uvek bili najvece botine koje nemaju dodirne veze ni sa njihovom klasom ni sa mozgom. Arena rate je jedini pokazatelj i sto manje losova. Hk count je za noobine.
Uglavnom su nerdovi i ljudi koji botuju bili na top hk's boardu, a nagrade ce motivisati ljudi da jos vise botuju. Bolje bi bilo kad bi poboljsali nagrade za 3v3 arene ili makar sezonu da produze jer je trenutno na ragnarosu jedan tim uspeo do 2k da dodje, ono je bolesno koliko ljudi ne zele da rade 3v3