Pozdrav,odlucio sam donirat da preskocim onaj bolesni queue na icecrownu,odlucio sam se za opciju paysafe card,kupio sam jednu u vrjednosti od 10e,pa ako prode mozda budem i vise,medutim kada utipkam taj pin tamo gdje treba kaze da stim pinom nemogu placati u ovoj internetskoj trgovini. Na tome bonu pise paysafe card classic,jel ima neko iskustva sa time? Jel postoji neka druga vrsta toga bona?
Zivim u njemackoj ako to ima kakve veze