Добрый день. Вчера создали Гильдию. У меня были права Гильд мастера. После релога я перестал находится в гильдии. Звания Гильд мастера нет ни у кого. Прошу вернуть звание Гильд Мастера Любому члену гильдии.
Good afternoon. Yesterday created the Guild. I had the rights of a guild master. After relog, I stopped being in the guild. Nobody has the title of Guild of a master. I ask you to return the title of Guild Masters to any member of the guild.