1. [Realm] Realm spelers Gedragscode

    [Realm] Realm spelers Gedragscode



    BELANGRIJKE INFORMATIE

    • De volgende regels zijn uiteengezet door Warmane-medewerkers voor de diensten die Warmane biedt, elke poging om ze te breken zal resulteren in passende actie tegen je in-game accounts.


    • Elke gebruiker, regulier of Premium, is onderworpen aan dezelfde regels en als je ze overtreedt, worden ze op dezelfde manier verbannen.


    • Als je een probleem hebt met het spel of iemand wilt melden die de regels overtreedt, stuur dan een ticket in het spel. Als je een probleem hebt met een bepaalde GM, neem dan contact op met de hoofd GM, in plaats van discussies elders in de forums te openen.




    GEEN HACKING

    Dit is echt eenvoudig en" zou " geen verdere uitleg nodig hebben. Spelers die worden betrapt op het gebruik van cheatprogramma ' s, bijvoorbeeld om hack te versnellen of hack te vliegen (meest voorkomende overtredingen), transmog-wapens of pantser van verschillende soorten of andere cheats, worden van de server verbannen. Doe geen moeite om in beroep te gaan over een verbod met de GM, omdat ze het niet zullen bespreken. Dit is niet acceptabel, zelfs als u donateur bent. Het heeft geen relevantie bij het handhaven van de regels.



    IN-GAME NINJA BELEID

    Voorbeelden van verboden handelingen:

    • De speler moet rollen (groepsloot) op items die hij niet eens kan gebruiken.
      In RDF nodig op items voor Off-Spec (tenzij iedereen in de partij is expliciet goed met dit).
      Moet rollen voor andere spelers om 2 of meer roll kansen op een item.
      Spelers zonder reden van raid schoppen, vooral voordat ze buit van boss kill verspreiden waaraan ze deelnamen.


    • Master Looter neemt items die niet gereserveerd waren of geeft ze aan spelers die niet hebben gewonnen, tenzij het de 2e hoogste worp is wanneer de winnaar geen gebruik had van het item (rogue rolling op caster trinket).


    • Veranderende plunderingsregels tijdens de inval, nadat deze is begonnen.Voorbeeld: Je nam deel aan een raid die werd geadverteerd als een raid zonder gereserveerde items en nadat de eerste baas raid leader zegt dat hij item x reserveert van de laatste baas.


    • Speler die spelbug gebruikt om meesterbuit te omzeilen.


    Het is een goed idee om screenshots te maken als bewijs als de verdeling van de buit wordt besproken.

    Vanwege het toenemende aantal ninja ' s in raids besloten we naar voren te treden en nieuwe regels af te dwingen. Vanaf nu worden spelers die tijdens een raid/dungeon run worden betrapt op ninja ' s verboden. Houd er rekening mee dat de beste manier om ninja ' s te vermijden gezond verstand is en overvallen met vertrouwde spelers of gilde. Details over ons beleid zijn hier te vinden.



    GEEN SOCIALE MISHANDELING OF ERGERNIS

    We prijzen voor een leuke omgeving voor iedereen, wat betekent dat alle spelers die filosofie moeten volgen als je niet wilt dat je gameplay verstoord wordt door een GM-interventie, speel dan gewoon aardig en vermijd het verpesten van de gameplay van je medespelers. Hieronder staan enkele voorbeelden van wat je niet moet doen!

    • Spam / Flood: het gebruik van gekleurde tekst of grote pictogrammen in globale kanalen is niet toegestaan. Het overspoelen met herhaalde berichten ook niet. Vermijd het om te voorkomen dat het wordt gedempt of verboden.


    • Racisme / discriminerend gedrag: vermijd ten koste van alles het beledigen van iemands land, cultuur, levensstijl of huidskleur. Zelfs als je een grapje maakt, is het niet toegestaan. Slangs zoals het n-woord zijn ook niet toegestaan, zelfs niet in Guild chat. Geef gilden niet de schuld dat ze je aangeven. Het is verkeerd en dat moet je weten.


    • Imitatie van het personeel: doen alsof je een medewerker bent om iemand te bedriegen of te bedreigen is absoluut verboden.


    • Het verstoren van de gameplay: het gebruik van kleine exploits of slecht ontworpen delen van de spelmechanica om de gameplay van andere spelers merkbaar te verstoren. Voorbeelden hiervan zijn: het resetten van NPC ' s terwijl andere spelers met hen vechten op het Argent-toernooi en zich bij RDF aansluiten om alleen te luieren en te weigeren om alleen te vertrekken om de debuff te vermijden.


    • Chat-intimidatie: Stalking moet worden gemeld als intimidatie. Roep geen andere spelers op in openbare chats of fluisteringen om bedreigingen te sturen, persoonlijke informatie te onthullen of de ander voortdurend te beledigen nadat hij op zijn/haar negeerlijst is geplaatst.


    Dit omvat niet het spelen volgens de spelmechanica en het spelontwerp zoals het kamperen van lijken in PvP-geschikte zones, wat niet strafbaar is.



    COIN GIFTING

    Coin Gifting systeem is uitsluitend voor geschenken, het kopen of verkopen van munten is volledig verboden, iedereen gemeld of gevonden te adverteren de koop en verkoop van gift munten zal worden verboden. Deze regel is van toepassing op zowel reclame in het spel, het forum, websites van derden en overal anders. Het is verboden om reclame te maken voor door munten betaalde diensten.



    Doneren namens andere spelers is niet toegestaan

    Het verkopen of kopen van Warmane munten als geschenk is niet toegestaan. U mag deze aanbiedingen niet doen in forums of in-game via wereldwijde kanalen. Gebruik in plaats daarvan Marketplace. Onthoud de Servicevoorwaarden. U bent zelf verantwoordelijk voor uw accountgegevens. Als u bent opgelicht voor het delen van uw accountgegevens met iemand anders, verwacht dan geen hulp van ons.



    GUILDMASTER TRANSFERENCE

    In speciale gevallen waarin het account van de Gildemeester is gecompromitteerd, zoals het verwijderen van het personage of als het account meer dan twee maanden is verbannen, kan de rang worden overgedragen aan een andere speler onder de volgende voorwaarde: de Gildemeester moet contact opnemen met de hoofd GM en de overdracht aanvragen. Praat met het hoofd GM in specifieke gevallen waar de huidige (verboden) gilde meester niet meewerkt en hij zal de zaak beoordelen. In geval van onbeschikbaarheid van dethrone functie kunt u PM Hoofd GM te hebben guild master overgedragen als aan de eisen is voldaan (90+ dagen van guild master inactiviteit op reguliere rijken of 60 + dagen op progressie, met rang 2-4 in guild). We zullen ons niet bemoeien met de overdracht van guild master op gebieden waar dethrone beschikbaar is, tenzij guild master verboden is (zie uitleg hierboven).



    GEEN BUG EXPLOITEREN

    • Dit kan vele vormen aannemen, maar ze zijn allemaal duidelijk. Als je profiteert van een in-game voordeel dat normaal niet zou moeten gebeuren, is het een bug exploit en de schuld voor misbruik is van jou en degene die het met je doet. Geef de Server, GM ' s of ontwikkelaars er niet de schuld van, want het zal de dingen alleen maar erger voor je maken. Enkele voorbeelden van bug exploiting:


    • Boss buit verkopen aan spelers van buiten de originele raid: nodig spelers niet uit voor de raid, nadat de baas is neergehaald, alleen om buit te krijgen in ruil voor iets.


    • PvP in Sanctuary: mensen zouden niet in staat moeten zijn om anderen aan te vallen in Sanctuaries, zoals Argent Grounds en de ingang van Forge of Souls/Pit of Saron instances. Het dwingen door magie is niet acceptabel.


    • Vermijd het AFK kick-mechanisme in Battlegrounds: doe niet mee aan Battlegrounds als je niet bereid bent om anderen te helpen winnen. Het gebruik van bots of iets anders om te voorkomen dat je wordt getrapt door ons anti-afk-systeem is niet toegestaan.


    • Exploitatievaardigheden: als bepaalde vaardigheden/spreuken op een ongewone manier kunnen worden gebruikt om een oneerlijk voordeel ten opzichte van andere spelers te exploiteren en te creëren, vermijd dit dan.


    • Uitbuiten van een baas: Boss X is niet officieel vrijgegeven, maar je vindt een manier om het te bestrijden met welke vaardigheid je ook hebt; Boss Y kan je niet raken en je kunt het in principe solo doen vanwege een vreemde positie;


    • Andere kleinere Exploits zoals: - voertuig exploits. - verlaat BG starter gebied voordat het begint. - Powerleveling (om een laag niveau char naar een hoog niveau zone te brengen om zijn nivellering te haasten). - al het andere dat je voordeel geeft ten opzichte van anderen die het normale systeem misbruiken. - Het gebruik van bots (waaronder visserij bots).


    • De debuff vermijden: aan de deur van de kerker zitten wachten om getrapt te worden omdat je het niet wilt doen, mensen dwingen om je te schoppen zodat je de debuff kunt vermijden, is nu strafbaar. Wacht liever 30 minuten dan een dag. Overweeg alsjeblieft. De meeste van deze dingen kunnen niet worden verboden in beroep, maar je bent van harte welkom om te proberen als je gelooft dat je echt onschuldig bent.


    De straf kan variëren afhankelijk van de ernst van de situatie.



    GEEN PVP-EXPLOITATIE

    Er zijn vijf bekende methoden om het te misbruiken.:

    • MMR Dropping: verliezen in arena met opzet om de eigen MMR onder de normale waarde te brengen.


    • Honor Exploit: iemand toestaan om je te doden of je zijn/haar toon te laten doden om Eerpunten te krijgen op locaties waar het snel en opzettelijk kan worden gedaan, is niet toegestaan.


    • Wintrading: georganiseerde gevechten om te profiteren van de prijzen is ten strengste verboden, wat leidt tot verboden.


    • Twinks: het gebruik van Pointshop items met No-level vereisten op een laag niveau karakter om voordeel te hebben in PVP tegen andere spelers is niet eerlijk. Het maakt niet uit hoeveel punten of munten je hebt uitgegeven om het te maken. Je gaat je twink force-leveled hebben en wordt niet terugbetaald.


    • Arena Boosting: het is niet toegestaan. noch betaald noch gratis daarnaast, geen afking in bgs, volgen, botting etc. Dit zijn slechte attitudes waardoor uw account kan worden opgeschort.




    GEEN OPLICHTING

    Het verwerven van iemands items of goud door missinformatie of fraude wordt niet getolereerd. Mocht u slachtoffer zijn van een ingame goods scam, voor meer informatie, bekijk deze thread

    • C. O. D. mail scam: proberen om goud te scammen van spelers via het e-mailsysteem is niet acceptabel.


    "Casino ' s": het maken van ingame casino ' s om mensen te laten rollen voor goud of ander ingame goed is verboden. Die spellen eindigen meestal als oplichting en zijn daarom verboden.



    TRADING ITEMS, DIENSTEN, GOUD, ENZ. VOOR ECHT GELD

    Alleen de officiële Warmane-website die donaties toestaat, kan worden gebruikt om diensten te kopen via munten of punten. We gebruiken geen andere sites, forums, chats (Discord) en we bieden geen gratis munten aan op willekeurige websites omdat een nep dat zegt. We staan geen handel in virtuele goederen voor echt geld toe, hetzij via forum, chats, games of via software van derden.



    GEEN DONOR BASHING

    Begrijp dat het gebruik van het woord 'donor' geen donor bashing is. De daad van doneren of het feit dat donoren bestaan, mag niet worden beledigd of aangevallen - je speelt op een gratis server vanwege hen. Eenvoudig plagen van een donor is geen donor bashing, hoewel het gemakkelijk kan opbouwen tot veel voorkomende intimidatie als je het duwt. Als je iemand gaat beledigen, zeg dan niets over donateurs, het feit dat de gebruiker heeft gedoneerd, exclusieve uitrusting heeft gekregen of iets dat enigszins gerelateerd kan zijn aan donaties in het algemeen. De enige die erin geluisd zal worden ben jij. Er wordt geen excuus aanvaard. Ook kunnen donateurs worden gestraft voor het slaan van donoren. Zoals hierboven vermeld, zijn de regels geldig voor iedereen, regulier of Premium. Vergeet niet: donoren staan onze rijken toe om free-To-play te blijven. Wees dankbaar. Als je de onderstaande regels overtreedt, krijg je een permanente Ban, mogelijk ook in het forum



    ACCOUNT TRADING OF VERKOPEN

    Dit is vooral om oplichting te voorkomen. Als u betrapt wordt op het verkopen, kopen, verhandelen of weggeven van uw(s) accounts, of het nu via whisper, guild chat, forums of andere wereldwijde kanalen is, verwacht dan dat u uw account voorgoed verliest, samen met alle accounts die door uw IP worden gedeeld. Vergeet niet dat u volledig verantwoordelijk bent voor elke actie onder uw account. Als uw broer, vriend of iemand anders de controle over uw account heeft overgenomen en de Accounthandelregel heeft overtreden, bent u de enige die de schuld krijgt. Karakterhandel is alleen toegestaan via de handelsfunctie van onze website. Iedereen die reclame vindt of probeert personages te verhandelen via andere middelen, wordt behandeld als met accounthandel. Bij het adverteren karakter verkoop / kopen zorg ervoor dat expliciet vermelden dat de handel functie zal worden gebruikt.



    PERSONEEL OF SERVER GEBREK AAN RESPECT

    Als je de Server niet leuk vindt, kun je altijd vertrekken zonder ons te beledigen. Het niet respecteren van de server of een medewerker alleen maar omdat je in een slecht humeur bent, een bug hebt gevonden of je personage hebt gedood, is niet acceptabel. Spelen in een slecht humeur is al een verkeerd ding om te doen. Verwacht geen vergeving als je betrapt wordt op het beledigen van de Server of een van zijn medewerkers. Dit geldt overal, niet alleen wanneer u rechtstreeks met een medewerker praat. Als u klachten heeft over een medewerker, stuur dan gerust een privébericht naar zijn/haar leidinggevende. Het is niet nodig om hiervoor een publieke thread te openen.



    RECLAME OF PROPAGANDA

    Maak nergens andere servernamen bekend, of het nu via whisper, guild chat of andere wereldwijde kanalen is. Noem hun namen niet, zelfs niet omwille van vergelijkingen of kritiek. Reclame maken voor andere servers, sites, hackprogramma 's of programma' s van derden, enz. is ten strengste verboden. Probeer niet te werken als een erkende Warmane werkgever. Als u een site opent om te doneren voor mensen (zelfs als ze niet kunnen doneren), overtreedt u nog steeds de regel.



    BEROEP TEGEN VERBOD

    Voor beroepsverbod raadpleegt u deze link. Doe geen moeite om in beroep te gaan als je weet dat je niet onschuldig bent. Dit is alleen voor de zeldzame dubieuze gevallen of account diefstallen situaties. Deze pagina behandelt niet alle regels. Als de GM ' s een ongeschikt gedrag vinden, zullen ze de speler dienovereenkomstig straffen.






    Translated by Hiroshadez
    Edited: October 25, 2023

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •